Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

Як зробити інтернет-сайт?

Інтернет аж кишить від різних способів - вказівок як створити власний сайт. Крім того знайти можна багато форумів, порадників, котрі розказують як створити власну сторінку. Після перегляду і прочитання кількох текстів, перевірки декількох порад і перегляду приблизних сайтів в голові робиться хаос і з’являється багато запитань. Що таке мова для створення сайтів? Html, чи це якесь дивне створіння? CSS, CMS що це за скорочення? Від чого починати? Де купити хостинг? А де домен? Це напевно тільки декілька питань, котрі приходять до голови в перші хвилини після ознайомлення з усіма матеріалами доступними в інтернеті. Нажаль особі, котра перший раз з чимсь таким зіштовхується, досить важко збагнути всю інформацію написану технічною незрозумілою мовою. Знадобився би якийсь посібник, котрий попровадить нас вірно через увесь цей процес. Такий посібник, котрий розміщеє рецепт на створення сайту, можеш знайти на mfirma.com.ua. Консультант доступний від восьмої аж до двадцять четвертой ночі покерує безпечно через все створення сайту, та перейдемо до головного, тобто як відбувається створення сайтів на mfirma.com.ua. Фірма розміщує більше 1000 шаблонів до вибору, а отже перша річ, котру потрібно зробити це вибрати шаблон. Не керуйся категорією вибираючи шаблон тільки сконцентруйся на колористиці, а також на головному графічному розташуванні. Після того як вибереш шаблон перейди до його редагування і подумай, що саме хочеш мати на сайті, які закладки будуть потрібні. Після додавання закладок почни редагувати їх - вставляй власні тексти, фото, відео, пропозиції та інше. Зверну увагу на те, щоб твій сайт був уструктуризований, а потенційний клієнт зміг швидко знайти на ньому всю потрібну інформацію. Це сласне все, що на сайті самостійно робиш, після зміни текстів сайт є готовий, залишилося тобі тільки оплатити абонемент і вибрати домен, не переживаючи про додаткові оплати за хостинг і інші послуги.

А якщо не зможу самостійно впоратися з цим?

По-перше, не думаємо відразу про найгірші опції. Скористайся безкоштовним пробним терміном перевір як виглядає наш редактор, тому що він був спеціально запрограмований для осіб, котрі не до кінця знають, з якої сторони підійти до цієї теми. А якщо вже буде ситуація, котру важко самостійно розв’язати наш консультант покаже тобі дорогу і підскаже де натиснути, щоб отримати потрібний ефект. Тому не бійся - до діла!

Чи все робитиму самостійно?

Редактор був створений з думкою про те, щоб клієнти могли самостійно створити сайт. Щоб не домовлятися з кимось на конкретну годину і так далі. Але не переживай ти не залишишся без підтримки, наші консультанти слідкуватимуть за успіхом під час створення сайту. Тому не опускай руки, роби самостійно, а в разі проблем попроси про допомогу.

Що дає інтернет сайт?

З інтернет сайту є багато користі, особливо в епоху комп’ютерів. Навіть люди, котрі багато не користуються комп’ютером шукаючи якихось послуг чи інформації, по-перше пробують їх віднайти в інтернеті, тому що це дуже комфортно, дуже швидко і дозволяє знайти багато пропозицій чи інформації на дану тему. Тому якщо бажаєш дійти до клієнтів то сайт просто необхідний. Якщо тобі не головне отримати більше клієнтів таким способом можеш створити сайт як візитну картку - місце де розмістиш інформацію і контакти про себе, інструкцію як доїхати до офісу або зробиш галерію з реалізованою роботою. Це тільки декілька плюсів, котрі можеш досягнути завдяки інтернет сайту, а якщо його створиш переконаєшся скільки їх є насправді.

Чи створюєте сайти на замовлення?

Як було вже написано нам головне, щоб клієнти створювали сайти самостійно. Але маємо послугу webwrittingu полягає вона на тому, що клієнт вибирає шаблон, котрий найбільше підходить йому, заповнює відповідний бланк, після чого наш спеціаліст доповнює шаблон згідно з вимогами клієнта, пише статті на підставі заповненого бланку, а також додає фото, якщо клієнт собі бажає, отже це не є стандартне створення сайту на замовлення.