Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

Що таке веб-редактор сайтів?

Редактор сайтів це програма, котра дозволяє полегшити створення інтернет-сторінок, а також цілих інтернет-сервісів. Завдякі тяжкій праці цілого колективу, а особливо техніків і програмістів наш редактор є надзвичайно простий і інтуїтивний в обслуговуванні. Всі функції видимі і зрозумілі в описі. Користуючись редактором сайтів www без жодних проблем можеш створити власний інтернет-сайт.

Де можна його знайти?

Існує дуже багато фірм, котрі пропонують користування креаторами сайтів, однак пропозиції дуже різноманітні як із фінансової сторони, так і по якості. Здається, що користування креатором як правило не повинно бути проблематичне. Нажаль трапляється, що засновники забувають, що не кожен є спеціалістом і справно може використовувати наприклад, html і не кожен вмить зможе створити інтернет-сайт. Тому також заохочую до протестування креатора, котрий знаходиться на нашій фірмовій інтернет-сторінці. Переконаєтеся, що “власний сайт www за 5 хвилин” це не тільки слоган.

Які переваги дає користання з едитора на mfirma.com.ua?

Першою перевагою, котра прийшла мені на думку є можливість самостійного виконання інтернет сайту, без будь-якої потреби домовлятися зі спеціалістом, просто потрібен комп`ютер і доступ до інтернету і о кожній порі дня і ночі можна вільно сідати і створювати - редагувати свій сайт. А отже креатор дає велику спободу створення. Наступною перевагою на мою думку є легкість створення, вибираю шаблон, а потім вже “як з гірки”. Напевно великою користю є ціна - найнижчий абонамент вже за 50 USD за рік разом з доменом і хостингом, так як у інформатика за створення сайту потрібно заплатити пару тисяч плюс до цього кошти на хостинг і закуп домену. Працюючи на едиторі онлайн зміни автоматично записуються і зберігаються, отже якщо виключиться мені комп`ютер не мушу переживати про втрату даних. У разі виникнення проблем можу звернутися з проханням про допомогу до телефонічного консультанта або на чаті, котрий є доступний до 24 години і допомогу отримую фактично одразу. Можна багато писати про переваги, але так насправді, щоб переконатися чи такий спосіб тобі підходить мусиш сам переконатися, а як це зробити? В дуже простий спосіб. Зареєструйся на mfirma.com.ua і скористайся 7-денним пробним терміном, котрий є звичайно безкоштовний і без зобов’язань. Шаблон до свого сайту можеш вибрати тут.

На чому полягає створення інтернет сторінки в редактор?

Як було вже написано наш редактор наділений панеллю CMS, котра дозволяє легко і інтуїтивно керувати змістом. Першим кроком до створення власного сайту є вибір шаблону. Шаблони поділені по тематиці наприклад, салони краси, будовляні фірми чи рахункові офіси, та не потрібно себе стримувати. Завдяки можливості редагування всіх елементів навіть з шаблону пекарні можеш створити сайт для музичної групи. Можеш довільно додавати і видаляти закладки, а також підсторінки, змінювати їх назви і тексти. Щоб змінити вже вставлений текст вистачить натиснути на нього лівою клавішою мишки відразу висвітлиться текстове вікно з різними можливостями редагування. В свою чергу якщо хочеш змінити фотографію вистачить наїхати на неї мишкою і натискаючи на іконку знаряддя в куті, вибрати відповідну опцію та вибрати фотографію з комп`ютера, котру хочеш вставити.

Припустимо, що вже зроблено дуже багато речей на своїй сторінці, але прийшло тобі на думку, що замість біло-чорного шаблону хочеш кольоровий і навіть вже маєш один на приміті. Без проблем можеш його змінити, тому що вся інформація (за винятком фото з головного банеру) буде перенесена на новий шаблон. Уже знаєш як змінити текст і фото, також знаєш що можеш додавати і видаляти закладки, але можеш також додати на сайті посилання на facebook. Якщо маєш вже свій fanpage на facebook то вистачить тільки скопіювати посилання та вставити в відповідне місце на бочній панелі, від цієї пори на твій профіль на Facebook можна дійти також завдяки твоєму сайту, щоб полюбити fanpage не потрібно на нього переходити, тому що можна це зробити завдяки сайту.

Що робити щоб скористатися послугами mfirma.com.ua?

По перше пам`ятай, що в разі яких небуть неясностей можеш звернутися до консультантів офісу обслуговування клієнта, котрі дадуть тобі вичерпну відповідь на кожне задане запитання. Першим кроком є створення власного аккаунту на mfirma.com.ua. Пізніше можеш скористатися з 7-милінкдневого пробного терміну, якщо хочеш скористатися нашими послугами можеш їх замовити за посередництвом інтернету, тобто вибрати абонемент по черзі пройти всі кроки, аж до оплати або зателефонувати і безпосередньо замовити абонемент, консультант надішле фактуру-проформу на електронну скриньку з усіма даними потрібними для переказу.