Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

Які є програми для створення інтернет сайтів?

Вписуючи в пошуковій системі Google фразу програми для створення інтернет сайтів отримаємо багато результатів, багато з них також повторюються. Приблизні програми для створення сайтів це: Adobe Dreamweaver, HateML Pro, phpDesigner, Website Realizer. В деяких сайти створювати складно в деяких ні, одне що напевно потрібно мати знання, щоб почати це робити.

Що таке хостинг і чи потребую його якщо хочу мати сайт?

Хостинг це місце на сервері, котре дає постачальник. Декілька слів для пояснення. Твій сайт мусить мати місце де буде зберігатися, не може він “висіти” в повітрі. На сервері зберігається сайт з усією інформацією, котру записуєш, це елемент котрий просто необхідний для існування і доброго функціонування інтернет сайту.

Що таке домен і котрий найкращий?

Домен це назва твого сайту, наприклад mfirma.com.ua. Домени можна поділити на міжнародні, національні, регіональні і функціональні. Домени міжнародні інформують про те з якого краю є домен, це є міжнародні скорочення напр. домен з закінченням .de це буде німецький сайт, з закінченням .pl звичайно польська, ідучи далі з таким мисленням домен з закінченням .cz є чеський і так далі. Домени національні це домени з закінченням .ua, але також можуть бути з різними префіксами com.ua, net.ua, org.ua. Регіональні домени це назви сайтів, котрі попереду напр. мають назву міста lviv.ua, herson.ua або назва регіону чи області: polissia.ua, zytomyrshina.ua. В свою чергу домени функціональні це назви сайтів, котрі говорять про їх зміст, тобто: awto.ua, oblast.ua, magazyn.ua, shkola.ua. Більше доменів можеш перевірити тут. Вибираючи домен для своєї фірми потрібно подумати про декілька факторів, по-перше подумай чи в назві домену хочеш додати тільки назву фірми чи більш назву характеристичної послуги, котру пропонуєш (це може пізніше допомогти в позиціонуванні сайту), пам’ятай також щоб назва домену можна було легко запам’ятати - багато крапок чи довга назва нажаль не покращує запам’ятовування клієнтами, краще також не вживати скорочень, котрі зрозумілі тільки для тебе. Якщо при виборі домену будеш пам’ятати про ці справи то з певністю вибереш хороши. Якщо пропонуєш послуги на території всієї країни то найкраще вибрати домен з закінченням .ua чи com.ua це найбільш використовувані домени в нашій країні.

Як можна сконтактуватися з mfirma.com.ua?

Є багато можливостей сконтактуватися з працівниками mfirma.com.ua, думаю кожен вибере для себе найкращу форму для нього. Заохочую контактуватися телефонічно з Офісом обслуговування клієнта, можна з нами зв’язатися як і з телефонів стаціонарних так і завдяки мобільному зв’язку. Якщо не маєш бажання говорити або тобі не потрібна інформація відразу, то напиши повідомлення до нас. Наступною формою контакту, котру особисто я вважаю дуже вигідною є чат - він діє від понеділка до п’ятниці від 8 до 16, а також і в вихідні. Можеш також скористатися з контактного формуляра і залишити повідомлення для консультантки або залишити повідомлення зі своїми даними і тоді ми самі сконтактуємося з тобою. Як уже розумієш існує багато можливостей щоб сконтактуватися з нами і кожна є корисна отже запрошуємо.

Підсумовуючи, щоб утримувати свій сайт тобі потрібно його створити, а пізніше попіклуватися про те, щоб він мав відповідний домен та також мав своє місце на сервері. Якщо не хочеш або не маєш часу на вирішення таких справ в різних фірмах або що є вигідніше мати все в одному місці то не потрібно довго шукати. Завдяки купівлі абонементу на mfirma.com.ua все маєш в одній оплаті і в одному місці. Більше про абонемнети і про їх ціни знайдеш тут. Пам’ятай в разі неясностей чи вагань можеш проконсультуватися з одним із наших працівників.