Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

Що використовуємо для створення інтернет сайтів, чи існують обмеження?

Часто для створення інтернет сайтів стосують системи CMS такі як: Joomla, WordPress, Drupal.

На mfirma.com.ua можеш скористатися з вже готових шаблонів, до котрих є прикріплена панель редагування в технології CMS. Існують також зовсім безкоштовні системи для створення сайтів www, однак часто на сайті можуть з’являтися реклами (також конкуренції), бувають також обмеження в додаванні підсторінок чи закладок, також може бути обмежений дисковий простір чи кількість висвітлювання сайту. Усвідомлюючи ризик який може виникнути від користання безкоштовними системами мусимо подумати, чи в перспективі часу це буде вигідне для нас.

Чи проектування інтернет-сайтів є складним?

Все залежить від того яку систему оберемо, деякі дуже важкі, а деякі менш важкі. Якщо ви раніше не створювали жодного сайту то пропоную скористатися редактором завдяки котрому з готових шаблонів можна за короткий відлік часу створити інтернет сайт. Вистачить відвідати mfirma.com.ua натиснути створити сайт і вибрати відповідний шаблон і після чого приступити до редагування. Загружуючи на шаблон власні фото і заповнюючи власними текстами можна створити щось дійсно цікаве.

Скільки коштує проектування інтернет сайту?

Якщо подумуємо замовити спеціальний сайт у професіоналів мусимо усвідомлювати що за цим криються великі кошти. Такий сайт коштує від 300 USD і більше в залежності від наших вимагань. Однак також можемо скористатися добрим і набагато дешевшим вирішенням, який є скористання з редактора, котрий пропонує mfirma.com.ua, де ціни за цілий абонемент тобто сайт, хостинг і домен починаються від 50 USD за рік і де в найвищому абонементі окрім основних опцій є також реклама Google Adwords, котра гарантує досконалу висвітлюваність сайту в інтернеті. Що тяне за собою більшу зацікавленість і більшу кількість клієнтів.

Чому варто скористатися послугами mfirma.com.ua?

mfirma.com.ua діє з успіхом на ринку уже багато років, отже немає ризику, що з дня на день припинить існування. На додаток розвиває свою діяльність і в інших країнах.

Свідчимо косплексні послуги створення інтернет-сторінок, а також послуги з цим пов’язані тобто наприклад, продаж доменів, почта приписана до домену, провадження контекстних реклам Google Adwords, провадження органічного просування, вписи до карти Google, додавання вписів до zumi, налаштування професійних статистик (Google Analitycs). Окрім цього наш колектив це молоді і креативні спеціалісти як і в технічному відділі, котрі працюють над розвитком і правильним функціонуванням сайтів, так і в офісі обслуговування клієнта, котрі з терпінням дадуть відповідь на кожне питання і з радістю покерують далі.

Що потрібно зробити?

Нічого простішого зателефонуй або напиши до нашого офісу або самостійно створи аккаунт та замов послуги, котрі тебе цікавлять.

Збираючи коротко всі відповіді на запитання: створити сайт можна багатьма способами, деякі легші деякі важчі, однак якщо не до кінця знаємося на цьому варто скористатися з пропозиції фірми, котра пропонує майже готове вирішення завдяки котрим сайт майже створюємо самостійно ще й о найкращій для нас порі, а кошт такого сайту набагато менший ніж замовлення спеціалістичного сайту у інформатика. Заохочую до детального вивчення пропозиції

та випробувати всі можливості наших шаблонів.