Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

Що таке конструктор сайтів www?

Конструктор сайтів це інструмент для створення і редагування інтернет сайтів швидким і легким способом. На порталі mfirma.com.ua можна в пристий і швидкий спосіб створити готовий інтернет сайт. За допомогою конструктора сайтів це буде дуже легке і інтуїтивне рішення, тому варто створити сайт на нашому порталі, легко і швидко редактувати його.

Як збудувати сайт завдяки конструктору сайтів www?

Створи свій акаунт на порталі mfirma.com.ua за допомогою опції протестуй безкоштовно. Після створення акаунту вистачить вибрати шаблон, котрий відповідає нашим очікуванням і підходить до галузі діяльності. Всі шаблони достосовані до змін в швидкий спосіб. Вистачить мати підготовлені тексти і фотографії і в швидкий спосіб розмішувати їх на сайті.

Як діє конструктор сайтів www?

Конструктор сайтів дуже легкий і простий в обслуговуванні. Всі дії можна виконати за допомогою нашого конструктора в інтуїтивний і простий спосіб. Всі тексти і фотографії розміщені на нашому сайті можна змінювати за допомогою нашого конструктора сайтів. Також всі тексти і фотографії можна змінювати в кожній хвилині. Під час пробного терміну як і кожної хвилини під час утримування сайту можна редагувати, змінювати цілий вміст сайту, а також шаблон, котрий був вибраний під час створення сайту.

Чи креатор це те саме що і редактор сайтів?

Так креатор і редактор це замінні назви інструмента для створення і редактування сайту. Можна завдяки йому в простий спосіб створити сайт, а також в кожній хвилині редактувати сайт так само як і змінювати цілий шаблон, тим самим змінювати колористично вигляд свого сайту. Зроблений веб сайт виглядає дуже професійно.

Як створити сайт за допомогою редактора www?

Вистачить перейти на сайт mfirma.com.ua натиснути “протестуй безкоштовно”, після чого подати свій логін і пароль, вибрати відповідний шаблон. Пропонуємо понад 1000 шаблонів з різних категорій, котрі достосовані до вибраної діяльності. Якщо не має категорії потрібної для тебе то варто вибрати шаблон, котрий відповідає вам по колористиці і графічному розміщенні, а всі тексти і фото на сайті можна змінювати. Після вибору шаблону в швидкий спосіб можна додати раніш підготовлені тексти і фото. В нашому редакторі можна додавати або видаляти підсторінки. Всі функції в нашому конструкторі дуже інтуїтивні і дуже швидкі.

Як пов’язати мій домен з сайтом?

Вистачить створити сайт на mfirma.com.ua після чого після оплати абонементу можна вибрати домен безкоштовно. Обраний домен буде приписаний до сайту на рік. Якщо після створення сайту хочете перенести домен від іншого оператора до нашого сервісу існує два способи трансферу або переадресації домену. Під час трансферу потрібно звернутися до існуючого оператора домени з просьбою видання коду AUTHINFO. Після отримання потрібно його подати заходячи на нашу адміністраційну панель в місці Перенести домен. Цей процес може тривати навіть кілька днів. Другим способом є переадресація. Вистачить увійти на адміністраційну панель домену і знайти закладку Переадресація домену. Після цього потрібно вписати адресу IP нашого сервера. Після його подання вистачить повідомити нас тоді зможемо приєднати домен до сайту.

Чи на сайті можу розмістити мій fanpage?

Так, можна розмістити на сайті в визначеному місці fanpage, подаючи адресу він буде він висвітлюватися на сайті разом з особами, котрі полюбили fanpage. Це впливає на збільшення аудиторії не тільки завдяки facebook, але і завдяки сайту. Наступним елементом, котрий можна розмістити на сайті є кнопка люблю це, де особи проглядаючи сайт можуть рекомендувати вітрину.