Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

Як повинен виглядати ідеальний інтернет сайт?

Інтернет сайт це індивідуальне питання кожного, хто його створює. Думаю, що для початку потрібно змиритися з думкою, що є смаки і смачки і кожному не можна вгодити, а отже будуть особи котрим сайт буде подобатись, але також зустрінешся з критикою. Тут немає нічого дивного в кінці кінців кожен з нас любить різні речі - одні захоплюються колористикою інші бажають пастельні кольори. Подумай тільки, щоб колористика відповідала твоїй діяльності - природнім є що сайт дитячого дитсадка не може бути чорно-білий, бо це тільки буде відлякувати клієнтів. Інтернет сайт передусім має бути функціональний, простий в обслуговуванні і прозорий. Подбай отже про те, щоб клієнти переходячи на твій сайт з легкістю могли знайти потрібну інформацію, обов’язково розмісти закладку з різними формами контакту з тобою - мейл, телефон, skype чи контактний формуляр. З досвіду знаємо, що увагу клієнтів привертають різні фото і візуалізації, отже варто потурбуватися про те, щоб були доброї якості та щоб були це справжні фото (не скопійовані з інтернету). Якщо іде мова про розміщення цінника на сайті то є два погляди, перші говорять, що варто розмістити цінник тоді клієнт, котрий ознайомився з цінами і надалі зацікавлений може контактуватися з нами, в свою чергу другий погляд це не розміщувати цінника, тому що клієнта, котрий незнає ціни і сконтактується з нами можна про них повідомити, а подруге зарекламувати фірму і переконати клієнта, щоб скористався вибраними послугами. Тут вже самостійно потрібно вибрати, що для твоєї діяльності буде корисніше. Піклуючись про людей читаючих текст розміщений на сайті пам’ятай, щоб його колір був контрастний до фону. Це тільки декілька вказівок, але напевно сам знаєш, що тобі мішає на сайтах, котрі сам відвідуєш, отже постарайся уникнути помилок зроблених на тих вітринах. У випадку якихось вагань пропонуємо сконтактуватися з нашим офісом.

Чи на сайті потрібний реєстратор відвідувань?

Думаю, якщо хочеш то спокійно можеш розмістити на сайті реєстратор відвідувань. Для деяких він є істотним фактором при виборі послуг, тому що він показує на скільки популярна є інтернет-сторінка. А відомо якщо багато людей відвідало сайт то напевно багато хто з них скоритався послугами. Думаю, що реєстратор відвідувань є хорошим елементом для розміщення на сайті.

Чи варто на сайті розмістити календар, годинник і тому подібне?

Різні є думки на цю тему. Та думаю, якщо це не є якийсь блог або це не пов’язане з твоєю діяльністю то немає сенсу засмічувати сайт різними додатками. На комп’ютері, телефоні, планшеті кожен має годинник і календар, отже в потребі може з нього скористатися, а тобі не потрібно відволікати увагу від твоїх послуг.

Чи потрібно на сайті розміщувати fan page з facebook?

Це елемент, котрий варто розмістити на сайті. Користувачі переходячи на твій сайт відразу будуть бачити, що ти маєш фірмовий аккаунт на facebook, можуть лайкнути його, дізнаватися першими інформацію, перевіряти скільки маєш фанів, а фани запевне це задоволені клієнти. Отже чим більше фанів тим краще - постарайся їх здобути більше. Піклуйся також про регулярне додавання постів, можеш також розміщувати інформацію про найновіші акції.

Не хочу здобувати клієнтів завдяки сайту, чи в такому разі він мені потрібний?

Сайт потрібний не тільки для того щоб здобувати нових клієнтів завдяки інтернету. Якщо вибираєш більш традиційні методи то сайт може бути як візитна карточка, місце де можеш розмістити свої виконані роботи. Не потрібно носити з собою порфоліо можеш залишити візитку, на котрій буде вказано адресу інтернет сайту, а клієнт в вільну хвилину зможе розглянути фото, або мати при собі листівку де буде показано декілька фото, тобто заохочуюча інформація, а решту розмістити на сайті. Пам’ятай також, те що ти вибираєш традиційні способи пошуку клієнтів не означає, що вони бажають наприклад читати листівки замість того щоб ознайомитися з сайтом.