Літня акція!

Приведи 2 знайомих* і отримай сайт безкоштовно!
*за умови покупки ними мінімум Базового абонементу

Веб-сайт
за 5 хвилин!

Власний домен
безкоштовно!

Тестуйте безкоштовно протягом 7 днів!

Як це працює?

 1. Оберіть ідеальний для Вас сайт!
  Понад 1000 шаблонів на вибір!

 2. Лише 5 хвилин і сайт готовий!
  У Вас є все необхідне!

 • Новинка! Безкоштовний моніторинг позиції Вашого сайту в Google. Зареєструйтесь і переконайтесь.
 • Новинка! Ми додали можливість розміщення на сторінці лого Вашої фірми!
Домен за 0 грн

ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДОМЕН

Потурбуйтесь про Вашу веб-адресу в інтернеті!

 • Домен .com або .net безкоштовно разом із сайтом
 • Трансфер домену до іншого постачальника безкоштовно
Перевірка зайнятості доменного імені: Введіть веб-адресу, яку Ви хотіли б мати. Пам'ятайте, що проста назва фірми зазвичай більш успішна, ніж вигадані абстрактні вирази. Детальніше
Пошук

САЙТ WWW

 • Сторінка зі змістом за 5 хв!
 • Понад 1000 графічних проектів
 • Домен .com або .net безкоштовно
 • Мовні версії + Місця Google
 • Прості та швидкі зміни
Спробуйте

РЕКЛАМА GOOGLE

 • Контекстна реклама
 • Моніторинг позиції в пошуковій системі
 • Підбір ключових слів
 • Допомога в пошуковій оптимізації веб-сторінки
Деталі

ІНФОЛІНІЯ

Допомога наших консультантів!

+38 (044)
360 16 09

пн.-пт. 8:00-16:00

ЧАТ ONLINE

Запитайте нашого консультанта зараз!

Розпочати розмову

E-BOOK

Дізнаєтесь про те, як успішно зареєструватись в інтернеті. Скачати безкоштовно

ФАХОВЕ НАВЧАННЯ

Хочете дізнатись про створення веб-сайтів і успішне пошукове просування? Записатись зараз

Відповідь:
 • Наш портал створено з думкою про те, щоб допомогти розпочати інтернет-існування малим і середнім фірмам. Наш редактор інтернет сторінок дозволить створити власний сайт за 5 хвилин. Ми пропонуємо також пошукове просування сайту, запис до карт Google і каталогу ukraine-company.com.ua. Завдяки mfirma.com.ua Ви будете видимі в мережі та здобудете нових клієнтів. »
 • Сайт, інтернет-сторінка або веб-сайт - це подібні поняття, які можна використовувати як синоніми. Скорочення "WWW" означає World Wide Web, тобто Всесвітня мережа. Веб-сайт - це, простими словами, текстовий документ, який можна прочитати за допомогою веб-браузера. Адресу цього документу можна знайти в пошуковій системі, наприклад, Google… »
 • Адреса WWW (домен, інтернет-адреса) вказує на те, де саме в інтернеті знаходиться Ваша сторінка, так як і Ваша приватна адреса помешкання. Особиста адреса WWW має бути пов'язаною з назвою Вашої фірми, звучати і виглядати професійно, вказувати, де можна Вас знайти…»
 • Веб-сайти повинні розміщуватись на сервері. Хостинг сайту- це послуга оренди сервера, на якому буде знаходитися дана інтернет-сторінка. З mfirma.com.ua не треба хвилюватись про хостинг, оскільки ми зробимо все за Вас.…»
 • Існує кілька способів для створення інтернет сторінок:
  Перший з них - замовити веб-сайт в інтерактивному агенстві. Вартість веб-сайту, створеного на замовлення, становить від 2000 до 10000 грн. Окрім того налічується кошт 200 – 300грн на рік за хостинг і резервацію домену. Перевагою цього способу є те, що сайт проектує хтось інший, а отже, Ви не повинні нічого робити. Вадою є висока ціна і те, що на сайт Ви повинні чекати від 7 до 14 днів, іноді навіть довше.
  Другий спосіб…»
 • Шаблон інтернет сторінки (шаблон сайту) - це зразок, що окреслює вигляд Вашого сайту, враховуючи такі характеристики, як колір, розмір шрифту, розміщення графіки чи інших елементів. В нашому сервісі Ви можете змінювати шаблон в будь-якому моменті без втрати змісту сторінки…»
 • Проектування інтернет сторінок полягає на визначенні зовнішнього вигляду сайту та його структури, тобто кількості і  типів підсторінок. У нас всі сайти заздалегідь запроектовано, тому Ви не повинні цим перейматися. Проектування вітрини у випадку малої або середньої фірми - це втрата часу і коштів, оскільки вигляд сайту має бути стандартним.…»
 • В випадку інтерактивних агенств створення веб-сайту триває від 7 до 14 днів, іноді довше. У нас Ви можете провірити як створити (зробити) інтернет сайт за 5 хвилин. Зареєструйте сайт в mfirma.com.ua i переконайтесь у цьому самі. Випробувальний термін триває 7 днів i  не оплачується…»
 • Ми пропонуємо професійні і не дорогі сайти. Окрім власне сайту, поєднаного із системою управління контентом (CMS), ми пропонуємо для Вас також допомогу наших консультантів та можливість самостійно змінювати шаблон у будь-який момент.…»
 • Креатор інтернет сторінок онлайн або програма для створення сайтів - це програма, що дозволяє самойстійно створювати сайти. Завдяки ній Вам не треба звертатись до програміста з проханням про створення інтернет-сайту. На mfirma.com.ua Ви отримуєте таку можливість…»
 • Групування сайтів - це послуга, завданням якої є збільшення кількості посилань, що скеровують до Вашого сайту. Групування веб-сайтів - це додавання візитки фірми до каталогу сайтів. Чим більше записів - тим краще.
 • Групування має безпосередній вплив на позицію в результатах пошуку. Але каталог до каталогу не подібний, і не кожне посилання, що скеровує до Вашої фірми, варте уваги.
 • Пошукове просування веб-сайту - це складний і трудомісткий процес, завдання якого полягає на просуванні веб-сторінки так, щоб вона з'явилася на перших позиціях в результатах пошуку Google. Пошукове просування сайту складається з наступних елементів …»
 • Ми пропонуємо домен в пакеті з сайтом, ціна якого не змінюється після закінчення року. Наш креатор - програма для створення сторінок - є простим в користуванні і постійно оновлюється. Додатково наша платформа дає можливість моніторувати позицію в пошуковій системі Google та відстежувати процес ведення рекламної кампанії Google AdWords…»

З чого почати створення інтернет сайту на сервісі mfirma.com.ua?

Кожен, хто хоче створити власний сайт користуючись нашим сервісом, мусить для початку вибрати шаблон інтернет сайту. Пізніше створення сайту полягає на редагуванні обраного шаблону, тому не можна оминути цього важливого кроку.

Що таке шаблон інтернет сторінки?

Шаблон інтернет сторінки, тобто коротко шаблон www це такий макет, зразок Твого сайту, котрий описує певні постійні властивості сайту, такі як: колір, фон, розмір шрифту, розміщення постійних і інших елементів і так далі. Кожен із шаблонів на нашому сервісі має приблизний зміст, тобто готові тексти, фото і картинки. Ці елементи в шаблоні є змінними, тобто їх за допомогою нашого редактора можна довільно, в кожній хвилині змінювати.

Що можу зробити, коли обраний шаблон мені набридне? Чи є можливість пізніше змінити шаблон?

Так, на сервісі mfirma.com.ua існує можливість зміни шаблону без втрати власного змісту сайту. Таку зміну можна зробити в кожен момент функціонування сайту.

Який вибір шаблонів пропонує mfirma.com.ua?

Шаблони інтернет сайтів на нашому сервісі поділені по категоріям, кожна з них стосується відповідної діяльності чи тематики, наприклад, “Туристичні агенції”, “Навчання”, “Мода і стиль”, “Інформатичні послуги” і так далі. В кожній із категорій знахотися від декількох десятків, а часто більше 100 шаблонів до вибору. В сумі пропонуємо понад 1000 різних шаблонів. Всі доступні в рамах абонементу.

Чим керуватися при виборі шаблону для інтернет сайту?

Передусім варто керуватися власними вподобаннями. Шаблони на сервісі mfirma.com.ua погруповані по галузям, отже можна обрати шаблон точно підібраний до діяльності своєї фірми. Якщо, наприклад, Ти маєш свій пенсіонат, в такому випадку можеш обрати шаблон з категорії “Готельні послуги”. Завдяки цьому від початку матимеш графіку і тексти підібрані для Твоєї діяльності і не муситимеш всього змінювати. Однак, якщо маєш власні фотографії і гріфіку, і бажаєш, щоб Твій сайт був оригінальним, то можеш обрати шаблон з довільної категорії, тому що і так змінюєш тематичні елементи. Тому радимо нашим клієнтам, щоб обирали шаблон, котрий найбільше всього подобається. При цьому варто звернути увагу передусім на постійні елементи шаблону або ті, котрі не хочеш змінювати.

Скільки коштують шаблони інтернет сайтів на сервісі mfirma.com.ua?

Шаблони, котрі пропонуємо є безкоштовні, тобто можна їх розмістити на власному сервері без жодних оплат. Однак, щоб мати можливість редагувати обраний шаблон, потрібно користуватися з нашого сервісу, а отже після закінчення пробного терміну викупити абонемент на сайт. Всі шаблони доступні на ідентичних принципах, можна їх обирати і змінювати безкоштовно в рамках абонементу.

Які вміння потрібні, щоб редагувати вибраний шаблон інтернет сторінки?

Редагування шаблону не є тяжке, щоб його опанувати вистачить мати основні вміння обслуговування комп’ютера. Виглядає то так, що під час редагування сайту при кожному змінному графічному елементі розташована іконка, котра ілюструє знаряддя. Після натиснення на неї з’являться пропозиції, наприклад, у випадку звичайної картинки біля тексту з’являться опції: “Перемістити в право/ліво”, “Збільшити”, “Зменшити”, “Змінити адресу”, “Змінити картинку”, “Додати картинку” та “Видалити картинку”. Ідентично виглядає керування всіма іншими картинками. В свою чергу якщо хочемо зимінити текст, вистачить натиснути на конкретний фрагмент, і тоді в новому вікні з’явиться можливість легкого редагування конкретної частини тексту. Крім того в редакторі з’являються інші елементи, котрі можна інтуїтивно додавати, видаляти чи редагувати. Біля головного тексту з’являється, наприклад, опція “Дадай елемент до бочної панелі”. Після натиснення на такий комунікат висвітлюється вікно, в котрому можна вибрати додатковий елемент на сайт, наприклад, банер, галерея, контактні дані, з’єднання з facebook чи сервісом „Google plus”, а також можливість додавання власного коду HTML чи javascript. Наш редактор дає можливість в кожному шаблоні додавати нові підсторінки, логотипи, а також створення інтернет магазину.

Нашим редактором отже можуть користуватися люди, котрі взагалі не знаються на програмуванні. Однак ті, котрі мають більші знання на цю тему, також можуть бути з нього задоволені, тому що можуть використовувати більш розвинені функції редактора, тобто, наприклад, можливість додавання власного коду html.